Cyklinowanie i renowacje

Nasza ekipa specjalistów będzie do Państwa usług również wtedy, kiedy będziecie Państwo poszukiwać kogoś, kto zajmie się renowacją lub cyklinowaniem podłóg bądź schodów na terenie Gdyni, Gdańska oraz całego Trójmiasta. Zapraszamy.

 

Renowacji oraz cyklinowaniu można poddawać nawet najstarsze, mające dziesiątki lat posadzki. Zniszczona podłoga nie zawsze musi oznaczać konieczność jej wymiany. W niektórych miejscach przecież to ona nadaje urok danemu pomieszczeniu i nie chcielibyście jej Państwo tracić. Profesjonalna renowacja podłóg jest rozwiązaniem tego problemu.

 

Dzięki wiedzy naszych fachowców, bogatemu doświadczeniu, a także dostępie do specjalistycznych narzędzi i nowoczesnych maszyn, możemy Państwu zaoferować profesjonalne i kompleksowe usługi szlifowania podłóg, a także renowacji schodów na terenie Gdyni, Gdańska, Trójmiasta, a także całego województwa pomorskiego. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak też z deweloperami oraz firmami budowlanymi. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa prośby i zawsze postaramy się jak najlepiej wypełnić postawione przed nami zadanie, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

KONTAKT Z NAMI

e-mail : woodex@gd.pl

kom. 501 790 913 

         501 790 918

81-552 Gdynia,

ul. Wielkopolska 36