Panele winylowe

Zapraszamy wszystkich z Państwa, nie tylko z Gdyni, lecz też z całego Trójmiasta, do skorzystania z naszej oferty paneli winylowych. Sprawdźcie, dlaczego warto mieć takie panele również na swojej podłodze!

 

Panele winylowe to bardzo popularny w ostatnich latach materiał do wykańczania podłóg. Dzieje się tak nie bez powodu, ponieważ podłogi takie mają wiele zalet. Przede wszystkim panele winylowe są bardzo trwałe i odporne na obicia, a nawet na warunki atmosferyczne. To głównie ta ich cecha sprawia, że są stosowane nie tylko w domach, ale też w przestrzeniach publicznych, takich jak obiekty handlowe. Nie ulegną też zniszczeniu, gdy potłucze się na nich naczynie w kuchni, czy zalejecie Państwo winylową podłogę w łazience. Ponadto bardzo dobrze izolują akustycznie i są dobrymi przewodnikami ciepła. Stąd jest to też idealne rozwiązanie do mieszkania w bloku oraz przy ogrzewaniu podłogowym.

 

Panele winylowe na podłogę nie sprawią również wielu kłopotów podczas montażu. Można je ułożyć nawet na poprzednią warstwę podłogi. Są też łatwe w utrzymaniu – nie wymagają specjalnej konserwacji, ani też nie zniszczą się pod wpływem domowych środków chemicznych.

 

Jesteście Państwo zainteresowani zamontowaniem podłogowych paneli winylowych w Gdyni bądź w innym miejscu w Trójmieście? Zapraszamy do przeglądania naszej oferty – proponujemy różnorodne wzory, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Przekonajcie się Państwo o tym sami!

 

W ofercie:

1. Hydrocork - panel typu "click" , w wymiarze 6*145*1225 mm i 6*195*1225 mm, z rdzeniem z kompozytu korkowego, dzieki czemu utrzymuje optymalną temperaturę przez cały rok; warstwa korka pozwala na oszczędność energii zużywanej do ogrzania pomieszczenia; redukuje hałas powstajacy przy chodzeniu nawet o 53%;

2. Nomad Flo - panele winylowe za sztywnym rdzeniem kompozytowym i zintegrowanym podkładem akustycznym; w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań LVT produkt ma zwiakszoną zawartość węglanu wapnia (sproszkowana skała wapienna), dzięki czemu rdzeń kompozytowy jest bardziej sztywny; w rezultacie panel jest bardziej stabilny wymiarowo i nie wymaga idealnie równych podłoży; panele posiadają zamki bezklejowego systemu montażu 5G;

Oba produkty są 100% wodoodporne.

KONTAKT Z NAMI

e-mail : woodex@gd.pl

kom. 501 790 913 

         501 790 918

81-552 Gdynia,

ul. Wielkopolska 36